Cinsel Sağlık, Evlilik ve Aile Danışmanlığı Derneği

Vajinismus Tedavisi Bilgi Portalı

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş yada Kayıt.  Kayıp Parola?
Forum kilitli
Vajinismus-Kadınlarda ilişkiye girememe Forum kilitli
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Sağlıklı ve mutlu kadın olmak için...
Alta gitSayfa: 1...2425262728293031
BAŞLIK: Vajinismus-Kadınlarda ilişkiye girememe
#5555
simdiden tesekkurler 10 Yıl, 10 Ay önce  
Selam dert arkadaşlarım bende aynı sorunla 4 senedir ugraşmaktayım dr beyle görüştüm ama Ağustos'tan önce dr gitmeme imkan yok yurt dışında kalıyorum ve izin sorunu var yazın mutlaka dr geleceğim ama benim istediğim yaza kadar kendimi motive etmek istiyorum tedavi için tedavi olan arkadaşlardan yardım istiyorum lütfen bana yazın destek olun daha önce birçok dr deneyimim oldu ve hüsranla sonuçlandı yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum hayat kendine bağlananları severmiş lütfen hayata geri baglanmama yardım edin.
basak

Son Düzenleme: 31/01/2013 01:49 Düzenleyen .Sebep: yazım hatası
Konu kilitlendi.
 
#5604
Vajinismus ahh 10 Yıl, 10 Ay önce  
Merhaba ben 21 yaşında, 18 günlük evli bir bayanım. Ama vajinismus rahatsızlığım var sanırım. İlişki sırasında canım çok acıyor. Eşimi tatmin edemiyormuşum gibi geliyor. O haklı tabi tam zevk anında "yeter diye bağıran bir ses acıyor yapma" çok zevk kırıcı sözler bunlar ama ne yapayım istemdışı.

Moralim çok bozuk nasıl yenecem ben bunu. Vajinismus rahatsızlığı olduğunu tam bilmiyorum. Ama ilişki sırasında çok acı çekmek, kasılmak bu bence ne yapacam ben.
isimsiz

Son Düzenleme: 02/02/2013 11:30 Düzenleyen .Sebep: yazım hatası
Konu kilitlendi.
 
#5680
vajinismus 10 Yıl, 9 Ay önce  
6 aylık evli bir çiftiz.. Vajinismus sorunu yaşadığımızı fark ettiğimiz zaman bu konuda bilincli olduğumuz için tedavi olmaya karar verdik. 2,5 aylık bir tedavi sonrası şimdi herşey çok güzel.. Bu tedaviye erken başlayıp evliliğimize zarar vermediğimiz için çok mutluyuz.

Korkulacak hiç birşey yokmuş düzenli ve kontrollü tedavi sonrası emin olun vajinusmusun v si kalmıyor.
genius

Son Düzenleme: 31/01/2013 01:51 Düzenleyen .Sebep: yazım hatası
Konu kilitlendi.
 
#5682
Bence bencil kadınlar vajinusmus yada firijit 10 Yıl, 9 Ay önce  
Merhaba bendeböyle bir problemi olan bir eş var 6 yıldır evliyim ama ben buldum sebebini:) kesinlikle bencil ve kendini çok seven ukala çok bilmiş kadınlar vajinusmus oluyor..düşünün bakın ,aynı sonuca gidceksiniz...berbat rezil bir hastalık bence bu bir eş olarak çoğunlukla nefret ediyorum evlilikten ve eşimden boşanmakta onuniçin çözümdeğil eğer boşanırsam bencil olurum ve bende vajinumus olurum ...)))) hayata birkere geliniyor bacılarım eşlerinize zulm etmeyin far zedinki eşinizle sağlıklı bir şekilde birleşme yaşarsanız 6 milyar insanın hayatını kurtaracaksınız sorumluluk duyun ,kasmayın ve ayıp şeyler konuşmayı öğrenin ve konuşun korkmayın,bunları konuşmak için bir sebep arıyosanız için sarhoş olun suçu içiye atın .....erkeğinizi mutlu edinde başka kadınlar zevkini çıkarmasın yazık sizede be .....
usta

Konu kilitlendi.
 
#5688
Başarılar 10 Yıl, 9 Ay önce  
Öncelikle merhaba ben ilk defa burdayım ve inanılmaz bilgiler var. Ülkemizde kimsenin biribirine soramadığı şeyleri burda bulabiliyoruz. Sorunu olmayanlar içinde ideal bir site en azından kendimizi tanıyoruz. Çok teşekkürler başarılarınızın devamını diliyorum.
eylem

Son Düzenleme: 31/01/2013 01:42 Düzenleyen .Sebep: yazım hatası
Konu kilitlendi.
 
#5719
:( yenmek imkansız mı 10 Yıl, 9 Ay önce  
21 yaşındayım, 1 aylık evliyim ama eşim halen fiziksel anlamda eşim olamadı malisef. kız kız geziyor kardeş kardeş yatıyoruz. Buradaki yazıları görünce iyice moralim bozuldu. yıllarca bu sorunu çekenler var. Nedir bunun çözümü arkadaşlar biri açıklamayacak mı? Evliliğimiz şimdide sıkıcı bir hal aldı biz sevgiliyken ne mutluymuşuz meğer
keklik

Konu kilitlendi.
 
Üste gitSayfa: 1...2425262728293031
Yetkililer:
gönderileri masaüstünüze alın