Cinsel Sağlık, Evlilik ve Aile Danışmanlığı Derneği

Vajinismus Tedavisi Bilgi Portalı

Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş yada Kayıt.  Kayıp Parola?
Forum kilitli
Vajinismus-Kadınlarda ilişkiye girememe Forum kilitli
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Sağlıklı ve mutlu kadın olmak için...
Alta gitSayfa: 1...6789101112...31
BAŞLIK: Vajinismus-Kadınlarda ilişkiye girememe
#1838
iyi gitmiyor 12 Yıl, 1 Ay önce  
Hayatınızda biri olmayınca kötü, olunca da bazı evlilik problemleri ortaya çıkabiliyor. Ama o insanı sevdikten sonra böyle sorunların yaşanması bile hiç önemli değil. Çünkü unutulmaması gereken birşey var. Kadın veya Erkek birisiyle beraberseniz (evliyseniz). O insanla hayatı paylaşmak ve doyasıya birlikteliğin tadını çıkarmaktır. Tabii ki sizleri anlıyabiliyorum. Sex'te hayatın bir parçası.İnanın ki günlük su içme ihtiyacı kadar önemli. Zaten sex'i düzgün yaşayamadığımızda, günlük yaptığımız bütün işlerden zevk almıyoruz.
Buradan bütün erkeklere sesleniyorum: sorununuzu biran önce çözmek istiyorsanız doktora gidiniz. Çünkü her insanın yapı özellikleri faklı olduğu gibi, her işinde farklı mesleği vardır.
Selamlar.
BY.CO

Son Düzenleme: 02/02/2013 09:50 Düzenleyen .Sebep: yazım hatası
Konu kilitlendi.
 
#1919
12 Yıl, 1 Ay önce  
Ben de birgün gelip bunları yaşayacağıma inanmazdım; ama maalesef yaşanabiliyormuş.Televizyon ya da radyoda vajinismus kelimesini duyduğumda çok yabancı gelmişti ve evlendim, başıma geldi.Bence de bütün bunların sebebi toplum yapımız, cinselliğin kötü olarak tanıtılması ve insanların ilk geceyle ilgili yanlış düşünceleri... gibi daha birçok neden sayabiliriz.Ve hala kurtulmak için uğraşıyorum, bunun için <br>mutlaka uzman yardımına ihtiyaç olduğuna inanıyorum.Ben de bu yolda adım atacağım, karar verdim.
maleseffff

Konu kilitlendi.
 
#2051
çok mutsuzum 12 Yıl önce  
2 senedir bir ilişkim var ama inanılmaz problemlerimiz var.sorun kıskançlık ama inanılmaz derecede artık baskı yapmaya başladı arkadaşlarımdan hatta ailemden bile kıskanıyor.ve ben ne yapacağımı bilemiyorum.acil tedavi görmeye ihtiyacım olduğunu hissediyorum ve yardım bekliyorum
ceylan

Konu kilitlendi.
 
#2069
Yyy 12 Yıl önce  
Ben vajnismusu 3 seansta yenen biriyim. Artık çok mutluyum. Hayattan zevk alan biriyim. Şimdi anne olmak istiyorum. Hiç gecikmeden mutlaka doktora başvurun. İnanın ve güvenin, gerisi çok kolay geliyor. Ama mutlaka bir doktora başvurun. Bu çok önemli...
vajinismus

Son Düzenleme: 30/10/2010 01:32 Düzenleyen .
Konu kilitlendi.
 
#2090
ne yapmalıyım arkadaşlar 12 Yıl önce  
Merhaba arkadaşlar, ben 29 kız arkadaşım 25 yaşında 4 senedir birlikteyiz ve bu sene Ağustos ayında inşallah evleneceğiz fakat tahmin ettiğiniz gibi sevgilimde bahsettiğiniz sorun var vajinismus.

Çok kez evde beraber olduk aramızda sadece uzun süreli sevişmeler oldu cinsel birlikteliği ilk gece yaşamak istiyor ve bende buna saygı duyuyorum ama daha şimdiden ben ilk gece yapamam belki bir hafta belki bir ay yapamayabiliriz korkuyorum diyor. Çok acı duyarım bu benim içime nasıl girecek gibi sorular soruyor bende gayet güzel biçimde anlatıyorum söylüyorum sen bana güven korkacak bişey yok diyorum ama anlamıyor.

Evli arkadaşlarınla veya ablanla konuş diyorum konuşamam diyor cinsel bilgi kitapları alalım oku diyorum ama istemiyor çekiniyor doktora gidelim desem hayatta gitmez ve ben onu mutlu etmek istiyorum. İkimizde çocuklarımız olsun istiyoruz evlenmek istiyoruz ama daha şimdiden böyle bir sıkıntımız var ve sevgilime bu konuda yardımcı olabilmek onu bu sıkıntıdan kurtarmak için sizden yardım istiyorum. Buraya bu şekilde yazı yazdığımı duysa beni öldürürdü heralde Ama herşeyi onun mutluluğu için yapıyorum.

Şimdiden teşekkürler, sevgiyle kalın.
c.y.

Son Düzenleme: 02/02/2013 09:52 Düzenleyen .Sebep: yazım hatası
Konu kilitlendi.
 
#2148
neden pahalı 11 Yıl, 11 Ay önce  
vajinismus illetini uzun süreden beri çekiyoruz, arkadaşlarımız tedavi oldu,onların doktorunada başka doktorada baş vurduk, herkes yüklüce para istedi, bunun parasız veya ucuz tedavi yolu, mesela internetten bir tedavisi yokmu?
dertliler

Konu kilitlendi.
 
Üste gitSayfa: 1...6789101112...31
Yetkililer:
gönderileri masaüstünüze alın